אתר קהילת העסקים גליל מזרחי-גולן

אתר קהילת העסקים גליל מזרחי גולן

על הפרויקט

https://eastgalilgolan.biz/

אתר קהילת העסקים גליל מזרחי-גולן

זה הזמן לתמוך בעסקים מקומיים

בתקופה זו בה מרבית העסקים הקטנים והבינוניים מתקשים להתנהל ואף לשרוד, יזמו אשכול גליל מזרחי-גולן ומעברים אצבע הגליל, הקמה של אתר לקהילת העסקים של האזור כדי לתמוך ברכש מקומי.

מקימי האתר שואפים כי האתר יהווה בית לבעלי העסקים באזור וככזה האתר מאגד את המוצרים והשירותים הרבים הקיימים פה לציבור המקומי והישראלי ומחזק את שיתופי הפעולה והנגישות של התושבים לעסקים הפעילים במרחב.

בעלי עסקים מהגליל המזרחי והגולן מוזמנים להיכנס לאתר ולרשום את העסק שלהם, והתושבים מוזמנים להתרשם ולרכוש מקומי.

החודש ערכו עובדי האשכול בסיוע מתנדבים של עתודות הצפון, לב אחד, מכינת העמק ועוד, סקר בקרב בעלי העסקים שנרשמו לאתר, בכדי ללמוד על הצרכים הנוספים שלהם לתקופה זו. הנתונים ינותחו על ידי אנשי מקצוע ובהתאם יגבש האשכול מענים מותאמים.

הרקע להקמת האתר אמנם נעוץ במשבר הקורונה, שפגע קשות בעסקים הפעילים באזור, אולם הוא נבנה על מנת לשמש כבסיס לשיווק העסקים המקומיים גם בשגרה, בתקווה כי המשבר יהפוך להזדמנות עבור בעלי העסקים.

יו"ר אשכול גליל מזרחי, בני בן מובחר: "הכוח לסייע לעסקים הקטנים הוא גם בידיים של הקהילה שלנו ולא רק בידי ממשלת ישראל. אם נרכוש מקומי, נזמין שירותים ומוצרים מעסקים של תושבים במרחב, גם נזכה במוצרים איכותיים וגם נתמוך באנשי המקצוע ובתוצרת המקומית הנפלאה שלנו. במהלך ההקמה של האתר נחשפנו למגוון כל כך רחב של עסקים והלב התרחב מהיצירתיות, האיכות והיוזמה של התושבים שלנו. אנחנו פותחים בקמפיין קונים בבית – מחזקים את קהילת העסקים בגליל המזרחי ובגולן ובמקביל, אנו מבצעים סקר על מנת להבין את הצרכים הנוספים של בעלי העסקים, במטרה לקדם מענים אזוריים".

קישור לדף הרשמה לעסק:

http://go.phot.re/QQKKU

מטרות

האתר יהווה בית לבעלי העסקים באזור וככזה האתר מאגד את המוצרים והשירותים הרבים הקיימים פה לציבור המקומי והישראלי ומחזק את שיתופי הפעולה והנגישות של התושבים לעסקים הפעילים במרחב.

אנשי צוות

ירון נסים

מוביל דיגטלי

[email protected]

קרן-אור עזרא

מנהלת אגף פרויקטים

[email protected]

דליה עמוס

מנהלת פרויקט מרכז חוסן אזורי

[email protected]