נורית צור, מנכ"לית אשכול גליל מזרחי

דבר המנכ"לית

 

חזונם של מקימי האשכול הוא להביא לפריחתו הכלכלית והחברתית של אזור הגליל המזרחי. פריחה שתתבטא באכלוס היישובים, בהקמת מיזמים תעשייתיים ותעסוקתיים חדשים ואיכותיים, בשיפור השירותים הניתנים לתושבים בתחומי הבריאות, התרבות, החינוך וההשכלה הגבוהה, בשמירה על ערכי טבע ונוף, כמו גם שיפור איכות החיים באזור.

כדי לקדם חזון זה, פועל האשכול למקסום יתרון הגודל, ולהביא להתייעלות ולחסכון של ההוצאות הציבוריות, יחד עם שיפור באיכות השירותים המוענקים לתושבי הגליל והגולן.

הידע והניסיון המקומיים יביאו לפיתוח כלכלי וחברתי הטבעיים והמתאימים לאזור ואחריות המדינה היא לאמץ תוכנית אסטרטגית כוללת לגליל המזרחי, בכדי להביא לשינוי אמיתי במרקם החברתי כלכלי בצפון.

 

 

רקע מקצועי

נורית צור בעלת תואר ראשון ושני במדעי המדינה ומנהל ציבורי, מאוניברסיטת חיפה. ותואר שני נוסף מאוניברסיטת לונדון לכלכלה. בעבר עבדה כיועצת פרלמנטרית של ח”כ אברהם (בייגה) שוחט, שר האוצר לשעבר. שנתיים נוספות שימשה כיועצת פוליטית של ח”כ דני יתום, ראש המוסד לשעבר.

צור מונתה לתפקיד מנכ”לית שדולת הנשים בישראל, ופעלה לקידום מעמד הנשים בישראל.

לאחר מכן מונתה לתפקיד מנכ”לית ארגון פרזנטנס ישראל שמטרתו המרכזית של היא לעודד ולקדם יזמות חברתית, טכנולוגית ועסקית בישראל ובעולם כולו.

חדשות האשכול

אשכול גליל מזרחי מזמין בזאת הצעות מחיר לשירותי הובלת פסולת

הודעה לתושבים ביישובים בגליל כלבת בתן בקיבוץ דן   של

  מכרז 13/2018 לשירותי טיפול לרבות הטמנת פסולת מעורב

מכרז פומבי לביצוע עבודות בינוי אשכול גליל מזרחי בע"מ מודיע

הודעה לתושבים מקרים בהם מעורבים תנים החשודים כחולים בכלבת

לכל חדשות האשכול

אירועי חברה ותרבות

אזור הגליל המזרחי והגולן

מגוון פעילויות עבור ותיקי דרום הגליל 

לכל האירועים

הרשמה לדיוור

* indicates required
שדה חובה
כתובת דוא"ל לא תקינה